گزینه‌های معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگانبرخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که انتخاب معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با هدف ایجاد اشراف هر چه بیشتر استاندار بر امور و هم‌راستاسازی حرکت دولت در بخش‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته است. از مهران شاهی، «محمدرضا طباطبایی»، «یاسر حزباوی» و «محسن زینلی تختی» به عنوان گزینه‌های احتمالی تصدی این پست نام برده می‌شود. 

به گزارش صبح ساحل، با حضور «مهدی دوستی» به‌عنوان استانداری جوانی و انقلابی در رأس استانداری هرمزگان باید منتظر به‌کارگیری نیروهایی با چنین مشخصاتی در جای‌جای استان بود چراکه تزریق نیروی جوانی چنانچه با پاک‌دستی و درایت همراه باشد، می‌تواند وضعیت استان را دگرگون کند.

برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که انتخاب معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با هدف ایجاد اشراف هر چه بیشتر استاندار بر امور و هم‌راستاسازی حرکت دولت در بخش‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته است. از مهران شاهی، «محمدرضا طباطبایی»، «یاسر حزباوی» و «محسن زینلی تختی» به عنوان گزینه‌های احتمالی تصدی این پست نام برده می‌شود. 


در این میان مطرح شدن نام «سید محمدرضا طباطبایی»، معاون اسبق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس، معاون اسبق عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری بندرعباس و مدیر فعلی خبرگزاری تسنیم در هرمزگان برای معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نه‌تنها بر مفاهیم گام دوم انقلاب و توصیه مقام معظم رهبری و وعده‌های رئیس‌جمهور منتخب منطبق است که اشراف کامل وی بر مشکلات و معضلات استان می‌تواند او را در این مسیر به موفقیت چشمگیری برساند. طباطبایی از چهره‌های مؤمنی است که مسئولیت دبیری ستاد آیت‌الله رئیسی در هرمزگان را نیز در زمان برگزاری انتخابات بر عهده داشت و علی‌رغم فعالیت حزبی اما تاکنون دچار غش‌کردگی سیاسی نشده است و همین مسئله می‌تواند وی را در معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی به توفیق چشمگیری برساند و چنین گزینه‌ای بهترین گزینه برای کاهش اختلافات احتمالی میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

اگرچه برخی افراد بر تجربه نه‌چندان زیاد طباطبایی تمرکز کرده‌اند و در حال سوزاندن نیروی توانمند دیار خود هستند اما دلسوزان استان در این وضعیت نباید در دام چنین استدلال‌هایی قرار گیرند و باید با حمایت از این گزینه راه را برای ورود جوانان تشنه‌ی خدمت که هیچ‌گونه نقطه‌ی سیاهی در پرونده‌ی کاری آنان دیده نشده است، باز کنند. در این میان افرادی که منافع گروهی خود را در خطر دیده‌اند یا در انتخابات‌های آینده از اجرای صریح و قاطع قانون هراس دارند، تبر در دست گرفته‌اند و در فضای مجازی تخریب این چهره را دنبال می‌کنند؛ مسئله‌ای که اگر با مدیریت صحیح همراه شود، دست کینه‌توزان را خالی خواهد گذاشت.

منبع: موج/ جنوب ایران نیوز

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها