والیبال ساحلی زیر 20 سال؛ هرمزگان نایب قهرمان شدمسابقات والیبال ساحلی مردان زیر 20 سال کشور با قهرمانی تیم گیلان به پایان رسید.و هرمزگان به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

   

 به گزارش صبح ساحل، رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی زیر 20 سال کشور که از روز جمعه 30 مهرماه با حضور 34 تیم در مشهد آغاز شده بود،  با قهرمانی تیم گیلان به پایان رسید.

 در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها، تیم‌های گیلان (روشن‌قلب – محمدپور) و هرمزگان (ناصری – نقیبی) موفق به شکست حریفان خود شدند. وبه فینال این بازی ها راه یافتند.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم‌های مازندران (باقری – اصغری‌پور) و تهران (یوزباشی – احمدی) به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده تهران دو بر صفر حریف خود را شکست داد و به مقام سومی را ازآن خود کرد.

تیم گیلان (روشن‌قلب – محمدپور) در شصت‌وچهارمین مسابقه این رقابت‌ها (دیدارنهایی) نیز به مصاف هرمزگان (ناصری – نقیبی) رفت و با شکست دو بر صفر این تیم به مقام قهرمانی دست یافت.

رده‌بندی نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 20 سال کشور به قرار زیر است:

تیم گیلان (روشن‌قلب – محمدپور) به مقام قهرمانی دست یافت. تیم هرمزگان (ناصری – نقیبی) نایب قهرمان شد ،تیم تهران (یوزباشی – احمدی) در جایگا سوم ایستاد و تیم مازندران (باقری – اصغری‌پور)  چهارم شد.

   

والیبال ساحلی زیر 20 سال؛ هرمزگان نایب قهرمان شد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها