برقراری اولین پرواز مستقیم از مسقط به پاریسایر فرانس از این پس با هواپیمایی بویینگ 787 و ظرفیت 279 صندلی، سه پرواز در هفته بین مسقط و پاریس برقرار خواهد کرد.

   

به گزارش صبح ساحل،به نقل از میدل ایست نیوز: ایر فرانس، روز گذشته (یکشنبه) نخستین پرواز مستقیم خود بین مسقط و پاریس را انجام داد.

شرکت فرودگاه های عمان در بیانیه ای اعلام کرد که ایر فرانس از این پس با هواپیمایی بویینگ 787 و ظرفیت 279 صندلی در سه کلاس تجاری، اقتصادی درجه یک و اقتصادی، سه پرواز در هفته بین مسقط و پاریس برقرار خواهد کرد.

این شرکت اشاره کرد که این اقدام در راستای گسترش پروازهای مستقیم بین فرودگاه های عمان و پایتخت های کشورهای جهان از طریق شرکت های بزرگ هواپیمایی صورت گرفته است.

شرکت فرودگاه های عمان اشاره کرد که فرانسه یکی از مهم ترین کشورهای جهان است که مسافران با هدف گردشگری به آن سفر می کنند و بازار فرانسه نیز برای حمایت از گردشگری عمان بسیار مهم است.

بنابر آنچه در بیانیه این شرکت آمده است پیش از انتشار ویروس کرونا، نزدیک به 68 هزار گردشگر فرانسوی در سال 2019 به عمان آمده بودند در نتیجه افتتاح این خط پروازی فرصت کشف و لذت از آثار و فرهنگ های مختلف این دو کشور اصیل را برای گردشگران دو کشور فراهم می کند.

   

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها