سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به هرمزگاناعضای کمیسیون عمران مجلس هفته آینده به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های توسعه‌ای در هرمزگان به بندرعباس، جزایر و غرب هرمزگان سفر می‌کند.

 

به گزارش صبح ساحل، احمد جباری صبح امروز در بندرعباس اظهار کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هفته آینده به هرمزگان سفر می‌کنند.

وی افزود: این سفر به منظور بررسی وضعیت پروژه‌‌های عمرانی و توسعه‌ای هرمزگان بخصوص آن دسته از پروژه‌هایی است که در خدمت اقتصاد ملی قرار دارد.

به گفته نماینده مردم غرب هرمزگان، بازدید از بندر شهید رجایی و کیفیت اجرای فازهای توسعه‌ای این بندر، بازدید از وضعیت جزایر و پروژه‌های عمرانی آنها، همچنین وضعیت توسعه‌ راهها و کریدور شرق به غرب و ... از جمله برنامه‌های سفر کمیسیون عمران مجلس به هرمزگان است.

جباری خاطرنشان کرد: باید سقف اعتبار اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای هرمزگان را از اعتبارات ملی افزایش دهیم و ایجاد نگاه ویژه در میان نمایندگان عضو کمیسیون عمران در رقم خوردن این مهم اهمیت فراوانی دارد.

این عضو هیأت رییسه کمیسیون عمران مجلس گفت: دیدار با استاندار هرمزگان، حضور در نشست شورای برنامه‌ریزی استان و همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع اجرای پروژه‌های کلان مسکن از جمله دیگر برنامه‌های سفر کمیسیون عمران به هرمزگان خواهد بود.

 

منبع:فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها