۱۵۶ فوتی جدید کرونا در ایران؛ مجموع دزهای واکسن تزریق شده به ۸۲ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۲۷۱ مورد رسیدوزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.

به گزارش صبح ساحل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه چهارم آبان‌ماه_ اعلام کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۹ هزار و ۹۶ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به پنج میلیون و ۸۷۷ هزار و ۴۵۶ نفر رسیده است. ‬

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون پنج میلیون و ۴۴۳ هزار و ۲۴۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۶ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون ۱۲۵ هزار و ۵۱۹ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی شده، هزار و ۲۷۷ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و چهار هزار و ۱۸۴ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _ سه‌شنبه چهارم آبان‌ماه_ مجموعاً ۵۱ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۲۹۱ نفر دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. تا امروز ۳۰ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۴۸۰ نفر دز دوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند.

با احتساب این تعداد مجموع دزهای واکسن تزریق شده در کشور به شمار ۸۲ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۲۷۱ مورد رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها