با حضور فرماندار انجام شد 

تجلیل از بانوان مدال آور جاسکیبا حضور  رادمهر ، فرماندار شهرستان جاسک، از دو نفر از بانوان مدال آور رشته پاورلیفتینگ پرورش اندام که در مسابقات استانی مقام کسب کردند تجلیل شد.
 
به گزارش صبح ساحل،   رادمهر فرماندار جاسک در این مراسم گفت: بانوان ورزشکار جاسکی استعدادهای بالقوه ای دارند و باید به ورزش بانوان توجه بیشتری شود.
وی درخشش دو بانوی جاسکی در مسابقات پاورلیفتینگ پرورش اندام استان که منجر به کسب مقام شد یک افتخار برای ورزش این شهرستان دانست و گفت: 
با سرمایه گذاری در ورزش بانوان می‌توانیم جامعه ای با نشاط و شاداب و تندرست داشته باشیم چراکه ورزش موجب کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا سلامت جامعه می شود.
رادمهر بیان داشت: برنامه داریم که از شرکت های نفتی موجود در سطح شهرستان برای حمایت از تیم های ورزشی بانوان و آقایان در مسابقات استانی و کشوری کمک بگیریم و از تمام ظرفیت های شهرستان برای کمک به ورزش جاسک استفاده کنیم. در پایان فرماندار  از زحمات و تلاش های رئیس اداره  ورزش و جوانان شهرستان جاسک قدردانی و از خانم ها دنیا دادشاهی و سکینه ملاحی جاسکی که در مسابقات پاورلیفتینگ استان مقام کسب کردند تجلیل کرد.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها