با حضور بیش از ۴۰ ورزشکار و علاقه مندان برگزار شد

مسابقات تیراندازی اهداف ثابت در شهر سردشت بشاگرد یک دوره مسابقات تیراندازی اهداف ثابت (10متر) در سالن تیراندازی شهر(سردشت) بشاگرد برگزار شد.
 
به گزارش صبح ساحل، با همکاری اداره ورزش و جوانان  شهرستان بشاگرد و هیات تیراندازی استان یک دوره مسابقات تیراندازی اهداف ثابت (10متر) برگزار شد . ‌عبدالرضا جلالی رئیس هیات تیراندازی شهرستان بشاگرد گفت: با توجه به علاقه همه گروه های سنی به این رشته ورزشی در شهرستان بشاگرد و همچنین وجود پتانسل ها واستعداد های بسیار خوب در رشته تیر اندازی این مسابقات در سالن تیر اندازی شهر سردشت با حضور بیش از ۴۰ ورزشکار و علاقه مندان این رشته در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد. 
وی بیان داشت : در پایان از نفرات برتر تجلیل به عمل آمد و همچنین در جهت پیشبرد برنامه های هیات تیراندازی این شهرستان، ام سلمه نیازمند به عنوان نائب رئیس هیات و همچنین  سارا میردادی به عنوان دبیر و صادق میردادی به عنوان رئیس کمیته برگزاری  مسابقات و روابط عمومی این هیات منصوب شدند.
 
منتشر شده: 1
ناشناس
۱۹ آبان ۱۴۰۰
سلام ، خبری از این مورد نبود و گر نه خیلی از با استعداد های در این مسابقات ثبت‌نام میکردند تقاضا دارم باز با علام درست در تمام بشاگرد تکرار. نمایید تا برنده واقعی مشخص گردد. با تشکر
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها