بعد از چهار سال انتظار

پیست خاکی موتور کراس بندرعباس افتتاح شدآئین افتتاح و بهره‌ برداری از پیست خاکی موتور کراس بندرعباس با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان، شهریار ایرجی رئیس هیات و جمع کثیری از اعضای هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان برگزار شد.
 
به گزارش صبح ساحل، این پیست در زمینی به مساحت۲۲۵۰۰مترمربع  با همت اعضای هیات ، اداره کل راهداری ، شهرداری و  شورای شهر بندرعباس و شرکت کمند راه بندر به عنوان خیر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال ساخته شده است .‌ در حاشیه این افتتاحیه از زحمات  علیرضا کریم پور پیشکسوت موتورسواری استان ، طراح و مجری پیست مذکور  و هاشمی مدیر عامل شرکت کمند راه بندر از سوی اداره کل ورزش و جوانان و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تقدیر به عمل آمد.
همچنین از سوی اعضای هیات ، از تلاش و پیگیری های شهریار ایرجی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان هرمزگان  طی ۹ سال ریاست هیات تجلیل شد . 
در پایان مراسم احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان به نشان حمایت و همراهی آن هیات اقدام به موتور سواری در پیست موتور کراس و همچنین در محل تمرین اعضا موتور سنگین نمود.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها