کشف 38 هزار ليتر سوخت قاچاق در آب‌های کیشفرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف 38 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در مرزهاي آبی جزیره کیش خبر داد.
 
به گزارش صبح ساحل، سرهنگ " علی اصغر جمالی"  در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به پيامدهاي مخرب و تاثيرگذار پديده قاچاق بر اقتصاد کشور، مرزبانان نیروی انتظامی در راستاي مبارزه بي امان با قاچاقچيان سوخت و برخورد قاطع با باندها و شبکه هاي سازمان يافته قاچاق کالا و ارز به صورت ويژه در دستور کار مرزبانان قرارگرفت.
وي افزود: دریابانان با انجام اقدامات اطلاعاتي، مراقبت هاي ويژه و با تلاش شبانه روزي و فعاليت بي وقفه تعدادي از قاچاقچيان سوخت را شناسايي کردند.
سرهنگ جمالی تصریح کرد: دریابانان کیش طی عملياتی در آب های حوزه استحفاظی، 4 شناورتوقيف و 38 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل کشف و در این رابطه 15 نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به خسارات جبران ناپذير قاچاق برپيکره اقتصادي و اجتماعي جامعه خاطرنشان کرد: دریابانان با عزم جدي خود براي مبارزه با پديده سازمان يافته قاچاق اجازه هيچ گونه فعاليت سودجويانه را نخواهند داد.
 
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها