لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور

فولاد هرمزگان دور برگشت را با پیروزی شروع کرد تیم بسکتبال با ویلچر فولاد هرمزگان دور برگشت لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور را با پیروزی شروع کرد. 
به گزارش صبح ساحل ، در این دوره از رقابت ها تیم فولاد به عنوان نماینده هرمزگان در گروه دوم با تیم های هیات فارس و  هیات یزد هم گروه است. 
تیم فولاد هرمزگان در بازی اول دور برگشت موفق شد با نتیجه ۵۵ بر ۳۲ پگاه فارس  را شکست دهد.  شاگردان حسن کامجو در تیم فولاد هرمزگان  دور رفت این مسابقات که به میزبانی یزد برگزار شد را با صدرنشینی به پایان برد.
فولاد هرمزگان در دومین بازی برگشت فردا صبح ساعت ۱۰ با هیات یزد دیدار خواهد کرد.  بازیکنان تیم بسکتبال با ویلچر فولاد هرمزگان را داریوش انصاری، مهدی ماندگاری، مهدی امانی، عبدالمجید کمالی، ابوذر سالاری ، علی پی پی،  اسلام جاهدی، علی مینابی، کامبیز محمودیان،  مصیب پیل افکن ، شاهین برخورداری، محمد نظری و محمد امین بهرامی تشکیل می دهند. سرمربی تیم حسن کامجو ، مربی میلاد زاهدی و سرپرست هم مجتبی عباس زاده است. در گروه اول این رقابت ها هم تیم های هیات تهران، ایثار قم، هیات لرستان و هیات بوکان با هم به رقابت می پردازند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها