امام جمعه قشم:

دانشگاه آزاد اسلامی قشم شرایط پذیرش دانشجویان خارجی را فراهم کندامام جمعه قشم با اشاره به نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم گفت: این دانشگاه با توجه به ظرفیت‌های موجود، باید شرایط پذیرش دانشجویان خارجی را فراهم کند.

به گزارش صبح ساحل، «حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی»،امام جمعه قشم با تجلیل از اقدامات فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد قشم با اشاره به نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری این نهاد آموزشی، آماده‌سازی شرایط برای پذیرش دانشجویان خارجی در این واحد دانشگاهی را ضروری دانست. وی اضافه کرد: شهرستان قشم دارای تعداد زیادی دانشگاه است و دانشجویان زیادی در آن فعالیت می‌کنند؛ بنابراین توسعه علمی و سند جامع علمی و حتی رفاه اجتماعی باید توسط دانشجویان و استادان دانشگاه تهیه و تدوین شود.

امام جمعه قشم افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با توجه به فضای فیزیکی و ظرفیت‌های موجود، باید ظرفیت پذیرش دانشجویان خارجی را فراهم کند تا محلی برای تحصیل این دسته از دانشجویان باشد.حاجبی با بیان اینکه نیاز به شهرک‌های بزرگ علمی داریم، عنوان کرد: ایجاد شهرک علمی ضروری و نیازمند عزمی جدی است تا بتواند مشکلات مختلف اجتماعی و فرهنگی را برطرف کند. وی با تأکید بر حرکت شتابان دانشجویان بر مدار اخلاق، معنویت و علم بیان کرد: امروز این حرکت‌ها سرعت بیشتری گرفته و باید تداوم داشته باشد؛ چراکه آینده کشور با این افراد رقم خواهد خورد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها