۷۹ فوتی جدید کرونا در ایران؛ مجموع دزهای واکسن تزریق شده به ۱۰۸ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۱۳۱ مورد رسیدوزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.

به گزارش صبح ساحل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۶ آذرماه _ اعلام کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور سه هزار و ۵۱۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به شش میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۳۵ نفر رسیده است. ‬

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون پنج میلیون و ۹۳۶ هزار و ۹۷۵ نفر بهبودیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون ۱۳۰ هزار و ۳۵۶ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۵۸۴ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و سه هزار و ۲۱۳ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _ سه‌شنبه ۱۶ آذرماه _ مجموعاً ۵۸ میلیون و ۲۹۴ هزار و ۷۸۷ نفر دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. تا امروز ۴۸ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۳۶۲ نفر دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند. همچنین یک میلیون و ۵۷۴ هزار و ۹۸۲ نفر دز سوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند.

با احتساب این تعداد مجموع دزهای واکسن تزریق شده در کشور به شمار ۱۰۸ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۱۳۱ مورد رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها