سفر دریایی وزیر نفت و نماینده مردم هرمزگان از بندرعباس به جزیره قشم«اوجی»وزیر نفت با همراهی «احمد مرادی» نماینده مرکز هرمزگان و عضو کمیسیون انرژی مجلس و مدیران شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران و پالایشگاه های نفت و گاز مستقر در استان وارد جزیره قشم شدند.

     

به گزارش صبح ساحل،  «اوجی»وزیر نفت با همراهی «احمد مرادی» نماینده مرکز هرمزگان و عضو کمیسیون انرژی مجلس و مدیران شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران و پالایشگاه های نفت و گاز مستقر در استان از طریق شناور ساخت ایران «آذرخش ۹۰۸» صبح امروز پنج شنبه ۲۳ دی ماه از بندرشهید حقانی بندرعباس عازم جزیره قشم شدند و پس از سفر دریایی ۱۸ مایلی در بدو ورود به بندر شهید ذاکری قشم با حضور مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفتند.

   

در جریان این سفر دریایی یک ساعته، مدیران شرکت های نفت و گاز و پالایشگاه های زیرمجموعه وزارت نفت دیدگاه ها و مسائل و چالش های خود را با وزیر نفت در میان گذاشتند.

از جمله انفاقات جالب توجه در سفر دریایی وزیر نفت از بندرعباس به جزیره قشم، بررسی مباحث مربوط به ارزیابی عملکرد و پروژه های توسعه ای پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در نشست سه جانبه وزیر نفت با احمد مرادی و محمدعلی دادور است.

از دیگر رویدادهای این سفر دریایی، ارایه گزارش عملکرد توسط «نامور» مدیرعامل پالایشگاه نفت بندرعباس ، «عربلو» مدیر انتقال گاز منطقه ۶ و ... از دیگر مدیران نفت و گاز استان هرمزگان بودند که در حضور «احمد مرادی»  نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس با وزیر نفت دیدار و گفتگو کردند . 

  

سفر دریایی وزیر نفت و نماینده مردم هرمزگان از بندرعباس به جزیره قشم

سفر دریایی وزیر نفت و نماینده مردم هرمزگان از بندرعباس به جزیره قشم

سفر دریایی وزیر نفت و نماینده مردم هرمزگان از بندرعباس به جزیره قشم

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها