وزیر کشور در جمع مردم شهرستان حاجی آباد گفت:

امروز توفیقی بود که در جمع مردم شهرستان حاجی‌آباد باشیم و خواسته‌های آن‌ها را از زبان خودشان بشنویم احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز به شهرستان حاجی آباد سفر کرد.
 
به گزارش خبرنگار صبح ساحل از حاجی‌آباد، وحیدی در نشست با نمایندگان کشاورزان،معدن داران،بانوان،ورزشکاران و نخبگان شهرستان با بیان اینکه پیگیری های لازم در خصوص تخصیص آب از خط انتقال آب خلیج فارس انجام خواهد شد  به بدهی وام های  کشاورزی اشاره و ظهار کرد: با اجرای امهال سه ساله  وام  کشاورزان، جریمه و سود تسهیلات خسارت دیدگان بخشیده خواهد شد .
وزیر کشور با تاکید بر فرآوری خرما و سایر محصولات کشاورزی خاطرنشان کرد:این مورد از سوی بنیاد مستضعفان پیگیری و در صورت امکان فعال کنند.
 وی اذعان کرد: در این جلسه با معاون وزیر راه رایزنی خواهد شد و امیدواریم مشکل ترانشه حاجی آباد که مدتها معطل مانده با تامین منابع اعتباری به سرعت رفع شود.
 وحیدی در ادامه به برخی از مطالبات مردمی از جمله تامین اعتبار مشاغل خانگی اشاره و اضافه کرد: بانک ها در خصوص وثیقه های مورد نیاز ، با ضمانت های زنجیره ای به متقاضیان کمک کنند.
وزیر کشور افزود: در خصوص احداث راه روستایی بخصوص در برخی از بخش ها و گازرسانی به روستاهای شهرستان با وزرای مربوطه صحبت و پیگیری خواهد شد.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها