با حضور وزیر ورزش وجوانان 

سه زمین مینی گلف در شهرستان بندرخمیر افتتاح شد وزیر ورزش و جوانان سه میدان مینی گلف در اداره ورزش و جوانان بندر خمیر را افتتاح کرد. 
 
به گزارش صبح ساحل،  با حضور سید حمید سجادی وزیر  ورزش و جوانان و سایر مسئولین سه زمین ورزش مینی گلف در شهرستان بندرخمیر افتتاح شد.
در این بازدید که وزیر ورزش وجوانان به همراه  آرامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی ،امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار شهرستان ، برهم رئیس اداره ورزش و جوانان، خانم ساحلی زادگان مسئول ورزش بانوان،خانم لشتغانی مسئول بانوان فرمانداری و خاطره ملایی رییس هیات گلف شهرستان حضور داشتند سه زمین مینی گلف در اداره ورزش و جوانان  افتتاح شد.
وزیر ورزش و جوانان گفت : ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای این هیات، جهت  حضور در ورزشگاه انقلاب تهران از شما دعوت می کنیم و حمایت همه جانبه در همه زمینه‌ها از این هیئت خواهد شد.
بيژن شبانكاره ، رئیس هیات گلف استان هرمزگان ضمن خوش آمدگويى به وزير ورزش در هرمزگان   و قدرانى از همكارى  برهم رئیس اداره ورزش و جوانان از زحمات  خانم خاطره ملايى  رئیس هيات گلف بندرخمير كه در اين مدت مسئوليت بسيار خوب درخشيد تشکر و قدردانی کرد.
خاطره ملایی ریئس هیات گلف شهرستان بندرخمیر در پایان ضمن قدردانی از حمایت های وزیر تصریح کرد: امید داریم که بتوانیم به موفقیت های بیشتری دست یابیم و جایگاه استان هرمزگان را در این ورزش به سطح مطلوبی برسانیم.
 
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها