علت بستری شدن کودک بندرعباسی در دست بررسی استسخنگوی علوم پزشکی هرمزگان نسبت به انتشار خبر بستری شدن کودک بندرعباسی در بیمارستان با علائم توهم و بی قراری در بندرعباس واکنش نشان داد و گفت: علت این علائم در دست بررسی است.

 

به گزارش صبح ساحل، فاطمه نوروزیان با بیان اینکه اواخر هفته قبل یکی از کودکان با حالت بی قراری و توهم در بیمارستان کودکان مراجعه کرد، افزود: بنا به اظهارات خانواده این کودک؛ فرزندشان بر اثر خوردن شکلات صبحانه «کینگ» با عنوان چاق کننده و اشتهاآور بیمار شده است.

وی با اشاره به اینکه علائم این کودک دقیقاً مربوط به خوردن این شکلات بوده یا خیر، منوط به جواب آزمایش سم شناسی است، اظهار کرد: شکلات برای انجام یک آزمایشات مخصوص سم شناسی به آزمایشگاه معاونت غذا و دارو ارسال شده است و جواب آن اطلاع رسانی می‌شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه بر اساس گفته معاون غذا و دارو استان، پروانه بهداشتی وارداتی این شکلات صبحانه جعلی و ورود آن غیر قانونی بوده است، اضافه کرد: این نوع شکلات صبحانه از سطح عرضه جمع آوری می‌شود و مردم اگر چنین مواد غذایی را در مغازه و یا فروشگاهی دیدند خریداری نکنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها