۲۳۴ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در میناب کشف شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۲۳۴ کیلوگرم ماده مخدر از نوع شیشه ، طی یک عملیات منسجم پلیسی در شهرستان میناب خبر داد.

          

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری صبح امروز اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان میناب با گسترش چتر اطلاعاتی و رصد عناصر اصلی قاچاقچیان مواد مخدر، از دپوی یک محموله سنگین مواد مخدر در منزلی در یکی از روستاهای شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با گشت زنی های نامحسوس و تحت نظر قرار دادن قاچاقچیان، محل دپو مواد مخدر را در بندر کلاهی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی با تشکیل چند تیم عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اذعان داشت: مأموران با هوشیاری کامل پس از شناسایی و محاصره منزل موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم در بازرسی از محل، ۲۳۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط کنند.

سردار جعفری با بیان اینکه در حین ماموریت عده ای قصد داشتند با سنگ پرانی جهت فراری دادن متهم و جلوگیری از جابجایی مواد اقدام کنند که با شلیک چند تیر هوایی توسط ماموران، افراد متفرق شدند ؛ اظهار داشت: در این رابطه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر که متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و سایر عناصر اصلی این باند و عوامل سنگ پرانی نیز شناسایی و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها