مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد:

راه‌اندازی ۲ مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی در بندرعباسمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از راه‌اندازی دو مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی (ایستگاه کارگری) در بندرعباس خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «هادی ابراهیمی»،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و انجمن صنفی کارگران ساختمانی و همکاری شهرداری بندرعباس، ۲ مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی در بندرعباس راه‌اندازی می‌شوند. وی افزود: یکی از دغدغه‌های همیشگی کارگران ساختمانی این بود که سرگردان هستند و جایی برای حضور و نوبت‌دهی نداشتند. با پیگیری‌های انجام شده ۲ قطعه زمین در ۲ نقطه مختلف شهر، توسط شهرداری بندرعباس در اختیار انجمن صنفی کارگران ساختمانی قرار داده می‌شود و ۲ ایستگاه کارگری راه‌اندازی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تصریح کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این ایستگاه‌های کارگری وضعیت نابهنجاری که در سطح شهر شاهد هستیم، بهبود یافته و کارگران فصلی در سطح شهر ساماندهی شوند، چهره شهر زیباتر شود و کارفرمایان و مردمی که به دنبال کارگر هستند دسترسی راحت‌تری به آنان داشته باشند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها