تجلیل از مادران محله حیدر آباد بندرلنگه در روز مادرمراسم ویژه روز مادر و تجلیل از مقام زن در محله حیدر آباد شهرستان بندر لنگه توسط شرکت سحرآمیز برگزار شد. با کمک این شرکت و حامیان محله کوی حیدر آباد و با حضور مقامات شهرستان بندرلنگه از صد مادر تجلیل و قدردانی کرد.
به گزارش صبح ساحل، عصر روز دوشنبه مراسم تجلیل ازمقام مادر با حضور حجت الاسلام «اسماعیل نیا» امام جمعه شهرستان، «مصطفی فرجمندی» مدیرعامل سحرآمیز، «پرتابیان»، نماینده ولی فقیه در سپاه دریایی‌، «احمد سالاری»، عضو شورای شهرستان برگزار شد.
«افشین قنبری» از معتمدین و نیروی اجرایی محله کوی حیدرآباد بندرلنگه، ضمن تشکر از مدیر شرکت سحرآمیز در حمایت های معنوی و مالی در ساخت مدرسه کوی حیدرآباد و برگزاری این جشن از مدیران شهرستان بندرلنگه خواستند که به مشکلات عدیده مردم این منطقه و محله توجه بیشتری کنند. 
گفتنی است که سال گذشته، هولدینگ سحرآمیر و خیرین در محله کم برخوردار حیدر آباد، اقدام به ساخت یک مدرسه شش کلاسه نموده که این مدرسه در مرحله نهایی افتتاح قرار دارد. همچنین این شرکت در پایان مراسم به صد مادر ساکن این محله و به مناسب روز مادر، کارت هدیه، اهدا کرد.
   تجلیل از مادران محله حیدر آباد بندرلنگه در روز مادر
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها