با اجرای طرح ضربتی پلیس در هرمزگان؛

بیش از 2 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شدفرمانده انتظامی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مبارزه با کالای قاچاق و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 27میلیارد و700میلیون ریال طی 72ساعت گذشته در استان خبرداد.

به گزارش صبح ساحل، «سردار غلامرضا جعفری»، فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز  گفت:در اجرای منویات مقام معظم رهبری، مأموران انتظامی استان طرح عملیاتی و ضربتی مبارزه با کالای قاچاق را به مدت 72 ساعت در سطح استان به اجرا گذاشتند.  وی افزود: در اجرای این طرح بالغ بر 51هزار لیتر گازوییل، 410جفت کفش، 2هزار و 741ثوب البسه، یکدستگاه موتور قایق یاماها، 7کارتن لوازم یدکی خودرو، 88 رأس احشام و 440هزار نخ سیگار قاچاق با تلاش و اشرافیت بالای مأموران کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با تأکید بر اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بالغ بر 27میلیارد و700میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: 9 متهم در این زمینه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

جعفری اضافه کرد: در اجرای این طرح ضربتی تعداد یک دستگاه تانکر حامل سوخت قاچاق، 4دستگاه وانت نیسان و 3دستگاه خودرو سواری پژو توقیف و کالاهای مکشوفه نیز تحویل سازمان اموال تملیکی استان هرمزگان شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها