معاون جدید منابع انسانی و تحقیقات آبفای هرمزگان معرفی شد/ انتصاب منصوری به عنوان مشاور مدیرعامل در اجرای پروژه های عمرانیدر مراسمی با حضور مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان معاون جدید منابع انسانی و تحقیقات این شرکت معرفی شد.

به گزارش صبح ساحل، «امین قصمی»، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش جواد منصوری معاون سابق منابع انسانی و تحقیقات، محمد رستمی سیاهویی را به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همچنین در حکمی جداگانه «جواد منصوری» را به عنوان مشاور مدیرعامل در اجرای پروژه های عمرانی منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در این مراسم با قدردانی از «جواد منصوری»، تلاش‌های وی در مسئولیت های مختلف را شایسته تقدیر دانست و گفت: در مدت زمان مسئولیت منصوری که همزمان با طرح یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی بود، هم حجم کار بالایی بر دوش وی گذاشته شد و هم اقدامات خوبی صورت گرفت که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی همچنین از محمد رستمی معاون جدید منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب هرمزگان خواست تا با تعامل با تمامی معاونت ها و کارکنان، تلاش خود را در پیشبرد اهداف شرکت به کار گیرد.

گفتنی است؛ «محمد رستمی سیاهویی» پیش از این مسئولیت هایی از جمله مدیر حراست و حقوقی شرکت آب و فاضلاب روستایی و معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس را بر عهده داشته است.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها