مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات؛

نگاه شهروند مداری در جهت شفافیت رفتارهای اداری در شهرداری/ تبیین اقدامات مناسب برای اصلاح امور و رفع ساختارهای معیوب مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس گفت: مدیریت بازرسی با نگاه شهروند مداری در جهت شفافیت رفتارهای اداری در شهرداری و توجه و اهتمام جهت انجام درخواست های مردمی گام بر می‌دارد.
به گزارش صبح ساحل، «امید آرمات»، مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس گفت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری، برنامه ما در مدیریت بازرسی ، نظارت در همه ی امور شهرداری بندرعباس می باشد که شامل تمام دستور العمل ها و اموری است که در مرحله ی اجرایی هستند. آرمات گفت: با کشف گلوگاه های فساد اداری و با استفاده از اهرم پیشگیری، ضمن رعایت قانون، اخلاق و حفظ حرمت و آبروی اشخاص، در جهت صیانت از مجموعه شهرداری و شهروندان ، به مبارزه با فساد خواهیم پرداخت .
این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: در راستای این اهداف می بایست یک رابطه خوب و مثبت در تمام بخش های مدیریت بارزسی ایجاد نمود و همزمان به سمت هوشمند سازی با هدف از بین بردن زمینه تخلف‌ها و پیشگیری از آن پیش رفت. وی گفت: بازرسی به عنوان چشم و گوش شهرداری ضمن رصد تمام امور ، بازرسی ها را به صورت تخصصی و میدانی انجام خواهد داد و اقدامات مناسب را برای اصلاح امور و رفع ساختارهای معیوب تبیین خواهد نمود.
مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس افزود: در جهت شناخت نقاط قوت و ضعف در تمامی حوزه ها، معاونت ها، مناطق و سازمان ها نسبت به بهبود شاخص‌های عملکردی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان ، تمامی کارکنان محترم و شهروندان گرامی می توانند گزارش های مستند خود را به دفتر مدیریت بازرسی شهرداری بندرعباس با صندوق ارتباط مستقیم با مدیریت ارائه دهند و بازرسی با بررسی مستندات و صحت و سقم آن اقدامات مناسب انجام خواهد داد.
آرمات در پایان گفت: امیدوارم با همراهی شهروندان ، مدیران ، نهاد های نظارتی و افراد تاثیر گذار در این عرصه بر اساس آموزه های دینی ، بیانات مقام معظم رهبری ، قانون و دستور العمل های اجرایی با اهتمام به مدیریت جهادی در جهت رضای خداوند بزرگ و رضایت شهروندان و صیانت از مجموعه شهرداری و شهر بندرعباس سربلند گردیم .
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها