مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان؛

آغاز عملیات اجرایی احداث پل بزرگ کروییهمدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی احداث پل بزرگ کروییه خبر داد.
به گزارش صبح ساحل، «یوسف عابدینی»، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با اشاره به کلنگ زنی پل بزرگ کروییه در بخش روییدر شهرستان بندرخمیر، گفت: این پل با 4 دهانه 36 متری و به طول 144 متر و راههای طرفین به طول 2 کیلومتر ساخته خواهد شد. عابدینی افزود: با حضور استاندار محترم و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین و همچنین مردم محلی، عملیات اجرایی پل مذکور در محل رودخانه کروییه و در محور منشعب شده از  محور کهورستان _لار تا شهر رویدر آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه برای اتمام عملیات اجرایی این پل به اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال نیاز می باشد اظهار داشت: بودجه مورد نیاز احداث پل کروییه از محل اعتبارات مصوب در سفر ریاست محترم جمهور و اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تامین خواهد شد. 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان یادآور شد: این پل با تابلیه تیرهای فلزی  و با 4 دهانه 36 متری و در مدت 12 ماه احداث و به بهره برداری می رسد.
عابدینی خاطرنشان کرد: در راستای تسریع در عملیات اجرایی این پل، بخش اعظمی از تیرهای فلزی مورد نیاز  به میزان ۳۳۰ تن و با ارزشی بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تامین و به محل پروژه حمل و تخلیه شده است.
وی با تاکید بر اینکه احداث این پل مشکل انسداد مسیر شهر روییدر و تعدادی از روستاهای بخش  رویدر را حل خواهد کرد گفت: جمعیتی بالغ بر 10 هزار نفر در مواقع بارندگی و وقوع سیل دچار مشکل می شدند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها