سرمربی تیم شهرداری بندرعباس :

یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ یک هستیمسرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: در حالی که لیگ دو به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و تنها سه هفته به پایان آن باقی مانده است. تیم ما ( شهرداری) بندرعباس  یکی از تیم های مدعی به لیگ یک فوتبال کشور می باشد.

     

به گزارش صبح ساحل، امیر خلیفه اصل پس از برد سه بر دو تیمش برابر سپید رود رشت در مورد سه بازی آینده تیمش اظهار داشت: تیم شهرداری هفته آینده مهمان تیم توس مشهد است و یک بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت و باید سه امتیاز این دیدار را از حریف بگیریم . بازی بعدی میزبان تیم آبی پوشان تهران هستیم و آخرین بازی ما با تیم نیروی زمینی در تهران است و هریک از این دیدارها حکم یک فینال برایمان دارد و تمام هم غم ما این است که بتوانیم سه امتیاز این بازی ها را کسب کنیم و از آنجایی که شاگردانم در هر بازی جنگنده و با صلابت درمیدان ظاهر می شوند دربازی های پیش رو با حریفان برای کسب سه امتیاز به میدان می روند.
سرمربی تیم شهرداری بندرعباس گفت: می خواهیم با پیروزی برابر حریفان خود دل مردم و هواداران را  با راهیبایی تیم شهرداری بندرعباس به لیگ یک فوتبال کشور شاد کنیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها