مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس 

باشگاه شهرداری پرچمدار حمایت از فوتبال استان استمدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: حمایت های شهردار، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی و مدیر عامل شرکت صنایع و پشتیبان از تیم فوتبال وصف ناپذیر است. 
به گزارش صبح ساحل ، مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس  سرمایه ورزش و فوتبال استان بوده و حمایت‌ها  از این تیم  باید ادامه داشته باشد.
فرامرز عیانی مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری  بندرعباس  گفت: خوشبختانه امروز شاهد جایگاه خوب  این تیم  در جدول رده بندی گروه اول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور هستیم و این جایگاه با حمایت های خوب مهدی نوبانی شهردار، رسول جهانداری رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری وعلیرضا باقری مدیرعامل شرکت صنایع پشتیبان به دست آمده است.
فرامرز عیانی ، با اشاره به حمایت از این تیم گفت: خوشبختانه دیدگاه، شهردارورزش دوست بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی ومدیر عامل شرکت صنایع پشتیبان که واقعا برای تیم شهرداری و ورزش استان سنگ تمام گذاشته است برای ما یک غنیمت بوده  است. وی بیان داشت: سرمربی تیم ، اعضای کادر فنی  و یکایک بازیکنان با دل و جان تلاش می کنند که امسال تیم شهرداری بندرعباس راهی لیگ یک شود تا دل هوادران و علاقمندان به تیم شاد شود. مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: تیم فوتبال شهرداری  بندرعباس ثابت کرده  است که از بازیکنان جوان و آینده‌ داری بهره می‌برد و به طور قطع  در سه هفته پایانی هم نتایج دلخواه را خواهند گرفت و راهی لیگ یک می شویم ، اتفاقی که چند ین سال است هوادران منتظر آن هستند.
عیانی خاطرنشان کرد: از زمانی که اجازه ورود تماشاگران به استادیوم ها داده شده است، این هوادران برای تیم سنگ تمام گذاشته اند و در کنار بازیکنان و کادر فنی هستند تا در این سه بازی باقی مانده هم  تیم نتیجه دلخواه را بگیرد و راهی لیگ یک شود. وی با بیان این که باشگاه شهرداری بندرعباس سرمایه بزرگی برای فوتبال و ورزش  استان است، بیان کرد: همواره باشگاه شهرداری بندرعباس  پرچمدار حمایت از فوتبال استان بوده است و باید همه مسوولان در کنار این تیم باشند تا بعد از چندین سال هرمزگان دوباره صاحب یک تیم دسته اولی در فوتبال کشور شود. تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در هفته بیست و چهارم  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ ماه در مشهد با توس خراسان بازی کنند. 
شاگردان امیر خلیفه اصل تا پایان هفته بیست و سوم با ۴۵ امتیاز در مکان دوم جدول رده‌بندی گروه اول قرار گرفته اند و تنها دو اختلاف امتیاز با تیم چوکای تالش در صدر جدول فاصله دارند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها