رئیس کل دادگستری هرمزگان:

بیش از ۸ تن شکر احتکار شده در شهرستان پارسیان کشف شدرئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۸ تن و 300 کیلوگرم شکر احتکار شده در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «مجتبی قهرمانی»، رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با توجه به تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر لزوم همکاری دستگاه قضایی با دولت به منظور جلوگیری از هرگونه اخلال و سوءاستفاده در عرضه مایحتاج عمومی، تیم‌های مشترک نظارت بر بازار با محوریت دستگاه قضایی استان و همکاری دیگر دستگاه های متولی تشکیل شده و برخورد قاطعانه با محتکرین و نظارت و کنترل صنوف و انبارها را با جدیت در دستور کار خود قرار داده اند.

وی گفت: در این راستا به دستور رئیس حوزه قضایی پارسیان و با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی ضمن شناسایی یک انبار احتکار مایحتاج عمومی، در جریان بازرسی از آن ۸ تن و ۳۰۰ کیلوگرم شکر کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: علاوه بر تشکیل پرونده برای متخلفین، انبار‌ مورد نظر نیز با هماهنگی مقام قضایی پلمب شده است.

قهرمانی همچنین اضافه کرد: کالا‌های موجود در این انبار به منظور تعدیل قیمت‌ها و تأمین نیاز مصرف کنندگان با نظارت دستگاه‌های مسؤول به سرعت روانه بازار خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها