دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در بندرعباسفرمانده انتظامی استان از دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در شهرستان بندرعباس در کمتر از 24 ساعت پس از وقوع درگیری خبرداد. 
 
به گزارش صبح ساحل، سردار"غلامرضا جعفری"  پلیس بیان کرد: در پی پخش کلیپی در فضای مجازی و برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر نزاع شدید در بلوار رسالت شمالی بندرعباس، بلافاصله عوامل کلانتری ۱۷ در محل حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد نزاع مابین کارگران یک فست فود و تعدادی افراد ناشناس بوده است که طی آن ۳نفر از کارگران فست فود مذکور و یک نفر از افراد عبوری که قصد میانجیگری را داشته است مورد ضرب و جرح قرار گرفته و سایرین متواری شده اند.
این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه در پی این درگیری دو نفر از ناحیه کتف و صورت مجروح شدند، اظهار کرد: بلافاصله اقدامات لازم در خصوص علت نزاع و شناسایی طرفین انجام و تعداد ۲ نفر از منازعین که به طرفداری از کارگران در نزاع شرکت و در حال فرار بودند، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. 
فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: برابر تحقیقات لازم و همچنین بررسی فیلم های موجود مشخص شد فردی به همراه نامزدش با موتورسیکلت در مقابل فست فود واژگون که مورد تمسخر کارگران فست فود قرار گرفته که نامبرده محل را ترک و سریعا به همراه تعدادی از دوستانش در محل حاضر و ضمن قمه کشی و نزاع اقدام به انتقام جویی می کند. 
وی بیان کرد: با هماهنگی قضائی مراتب در دستور کار قرار گرفت که با رصد اطلاعاتی و بررسی فیلم های موجود در صحنه و فضای مجازی، 6 نفر از ضاربان و عوامل شرکت کننده در این نزاع شناسایی و طی عملیاتهایی جداگانه دستگیر شدند. 
سردار جعفری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از قاطعیت مأموران انتظامی که با اقدام به موقع از افزایش دامنه نزاع جلوگیری به عمل آوردند تشکر کرد و به بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی هشدار داد؛ سلب آسایش شهروندان و ایجاد نزاع و درگیری در سطح جامعه خط قرمز پلیس بوده و مجموعه انتظامی هرمزگان با همکاری مقام قضائی به شدت با مخلان نظم و امنیت عمومی که موجب سلب آسایش شهروندان شوند برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها