تعداد فوتی‌های حادثه متروپل به ۱۶ نفر افزایش یافتبه نقل از کانال خبری خوزستان با كشف دو پيكر ديگر در محل حادثه متروپل تعداد قربانيان به ۱۶ نفر افزايش پيدا كرد.

 

به گزارش صبح ساحل، در سومین روز از حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان، تلاش‌ها برای جستجوی افراد گرفتار زیر آوار ادامه دارد.

ساختمان ۱۰ طبقه متروپل ظهر روز دوم خردادماه در آبادان، فرو ریخت. طبق آخرین اخبار رسمی تعداد قربانیان این حادثه تاکنون ۱۴ نفر جانباخته اند و تعدادی نیز مصدوم شده اند،  اما صبح امروز با کشف دو پیکر دیگر این تعداد به 16 نفر افزایش یافت.

جستجوى امدادگران براى يافتن ديگر مفقودان ادامه دارد.

در تازه ترین جزئیات این حادثه نیز شناسایی جسد مالک ساختمان متروپل از سوی اداره تشخیص هویت آگاهی خوزستان و اعلام رسمی دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان است که صبح امروز خانواده حسین عبدالباقی با حضور در بیمارستان هویت او را تایید کردند.

همچنین دکتر رنجبرزاده معاون پارلمانی سازمان نظام پزشکی در این مورد گفت: سازه با ارتفاع ۱۰ طبقه‌ای اصلا سازگاری نداشت و ستون‌ها تحمل وزن را نداشتند.
حال اینکه چطور مهندسین ناظر و کسانی که پروانه صادر کرده و در این ساختمان فعالیت داشتند، پذیرفتند که این ساختمان بر روی یک سازه ناپایدار و ضعیف قرار بگیرد، برای ما قابل تعجب بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها