فرمانده انتظامی هرمزگان خبرداد:

کشف 1600 کیلوگرم مواد مخدر در بار ماهیفرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک محموله بزرگ مواد مخدر به حجم 1600 کیلو از یک بار ماهی در سیریک در شرق هرمزگان کشف شد.

 

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان سیریک، با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان محور تردد خودروی حامل مواد را در حوالی روستای خرگوشی میناب شناسایی و ضمن هماهنگی بامقام قضائی با تشکیل چندتیم به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل و اقدامات اطلاعاتی سرانجام اعضای این باند را که قصد جا به جایی محموله مواد مخدر داشتند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: مأموران، وانت نیسان یخچالدار مورد نظر را که در حال انتقال مواد مخدر بود شناسایی و بلافاصله فرمان ایست صادر کردند که پس از تعقیب و گریزی طولانی، راننده با رها کردن خودرو و استفاده از تاریکی هوا و پوشش جغرافیایی منطقه از محل متواری شد.

سردار جعفری عنوان کرد: در این عملیات با بازرسی از وانت نیسان یخچالدار بالغ بر یک تن و600 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که در زیر بار ماهی مخفی شده بود کشف شد.

به گفته وی، پیگیری برای دستگیری تمامی عوامل مرتبط با این موضوع ادامه دارد.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها