با عاملان تیراندازی مراسم خاکسپاری در بندرعباس برخورد شدبه گزارش صبح ساحل، سرهنگ" موسی عرب " معاون فرهنگی و اجتماعی استان در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اختلافات و کینه جویی های قبلی، چند جوان در محله نخل ناخدا بندر عباس با یکدیگر درگیر شدند که منجر به کشته شدن دو جوان شده و با تلاش پلیس ضارب اصلی و سایر عوامل درگیری در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند.

وی افزود: متأسفانه موضوع به همان ماجرا ختم نگردیده و هنگام خاکسپاری مقتولین ،طرفین درگیری با در دست داشتن سلاح اقدام به فحاشی و تیراندازی هوایی در محل خاکسپاری نموده و از محل متواری شدند.

سخنگوی پلیس هرمزگان اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع، پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی این ماجرا برابر تدابیر ویژه فرمانده انتظامی استان در دستور ماموران و کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی با تأکید براینکه استان هرمزگانی جایی برای جولان هنجارشکنان و اراذل و اوباش نیست، اذعان داشت: با سرعت عمل و توان بالای عملیاتی مأموران، متهمان شناسایی و عامل اصلی تیراندازی نیز دستگیر شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: به محض دستگیری دیگر متهمان و تکمیل پرونده مراتب به اطلاع شهروندان فهیم استان خواهد رسید.

چند روز گذشته بندرعباس شاهد درگیری چند جوان بود  که منجربه فوت دونفر از این افراد شد.

به گفته سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی هرمزگان این افراد مسلح26  و 27 ساله ، از اراذل و اوباش استان بودند که دربامداد پنج شنبه گذشته پس از روبرو شدن با هم ، بر اثر اختلاف دیرینه با یکدیگر درگیر شدند. 

به گفته شاهدان ساعت 5 صبح 6 مردادماه جاری، یک گروه 5 نفره برای سفارش کباب، به کبابی رفتند در هنگام تحویل سفارش،  متوجه 4 نفر دیگردر آن مکان شدند که  از گذشته ها با هم اختلاف شدید داشتند. سردسته این گروه ها پس از رودررو شدن و تهدید و درگیری لفظی ، به سمت هم شلیک کردند. در این رابطه دو نفر کشته و 3 نفر دستگیر شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها