در چهار ماهه نخست امسال؛

35 دستگاه خودرو لوکس خارجی قاچاق در هرمزگان توقیف شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و توقیف 35 دستگاه خودرو لوکس خارجی قاچاق در استان خبر داد. 
به گزارش صبح ساحل، «سردار غلامرضا جعفری»، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مقابله با قاچاق کالاو ارز با همکاری عوامل انتظامی استان با تلاش شبانه روزی در چهار ماهه نخست امسال 35 دستگاه انواع خودرو لوکس خارجی قاچاق شناسایی و توقیف کردند. 
وي افزود: در مدت یاد شده تعداد 35 نفر از عوامل و عناصر اصلی قاچاق خودروهای لوکس نیز دستگیر و با تشکیل پرونده های جداگانه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده اند. 
این مقام انتظامی استان ارزش ریالی خودروهای قاچاق کشف شده در چهارماهه نخست سال جاری را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی هزارو 860 میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح‌های عملیاتی و پاکسازی نقاط ومحلات آلوده به قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر، خاطرنشان کرد: در زمینه قاچاق و هرگونه بی نظمی و هنجار شکنی، پلیس با مجرمان و متخلفین هیچ گونه مماشاتی نخواهد کرد و با جدیت و اقتدار و برابر قانون آنان رفتار می‌کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها