لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور

فولاد هرمزگان نخستین گام را با پیروزی برداشتدر هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم فولاد هرمزگان به مصاف نماینده همدان رفت.


به گزارش صبح ساحل، در هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم فولاد هرمزگان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به دیدار پاس همدان  رفت.


در نیمه نخست این بازی قرمزپوشان هرمزگانی می توانستند حداقل به دو گل توسط علیرضا اسلامی دست پیدا نمایند اما شانس با این بازیکن همراه نبود و دو موقعیت گلزنی را از دست داد. در ادامه هم دو تیم نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.


در نیمه دوم فولاد مثل نیمه اول بازی خودش را هجومی شروع کرد و در اولین موقعیت گلزنی میلاد قنبری در دقیقه ۵۲ دروازه سبزپوشان پاس را باز کرد.
در ادامه این دیدار تیم فولاد هرمزگان در دقیقه ۷۷ توسط هادی دهقانی به گل دوم دست یافت.


گلزنی فولاد تمامی نداشت و در دقیقه ۸۷ علی خبر گل سوم را برای این تیم زد تا سه بازیکن بومی پایه گذار اولین برد قرمزپوشان هرمزگانی باشند.


این دیدار در پایان با نتیجه سه بر صفر به سود فولاد به پایان رسید تا شاگردان نادر غله بانی اولین بازی خود را با برتری به پایان ببرند. برای فولاد هرمزگان در این بازی مجتبی روشنگر، مظفر خسرو انجم، مسلم کلاتوبود، علی خبر، فواد نجاهی، یزدان کاکاوندی، عبداله بحری، علیرضا محمودی،  هادی دهقانی،  علیرضا اسلامی و میلاد قنبری با هدایت نادر غله بانی بازی کردند.


برای تیم پاس همدان هم مجید اعلایی، امین کاشفی، سید احد شفیعی، ابراهیم مرادی، اویس کرد جهان، نیما ظفریان،  مسعود فاقرلو، آرمین نیاهی زاده، مصطفی فرهادی، مرتضی سنجاشکی و عرفان فتاحی به میدان رفتند.


لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در دو گروه ۱۴ تیمی برگزار خواهد شد که فولاد هرمزگان در گروه اول با تیم های ماشین سازی تبریز، ویستاتوربین تهران، فولاد نوین اهواز، شهید اورکی اسلامشهر، نود ارومیه، مس سونگون ورزقان، اسپاد الوند تهران، شهدای بابلسر، سپیدرود رشت، اترک بجنورد، ایمان‌ سبز شیراز، بعثت کرمانشاه، پاس همدان و  پانیک تالش هم گروه است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها