رئیس اداره شیر خشک سازمان غذا و دارو:

کمبود شیر خشک رژیمی در کشور نداریم/ از ابتدای سال تا آخر شهریور، دو میلیون و ۶۰۰ هزار قوطی شیر خشک وارد کشور شده استرئیس اداره شیر خشک سازمان غذا و دارو گفت: شیر خشک‌های رژیمی معمولا از کشورهای فرانسه، سوئیس، انگلیس، هلند و اسپانیا خریداری و وارد کشور می‌شوند.

به گزارش صبح ساحل، «بهادر صید محمدیان»، رئیس اداره شیر خشک سازمان غذا و دارو گفت: از ابتدای سال تا آخر شهریور دو میلیون و ۶۰۰ هزار قوطی شیر خشک رژیمی نوزادان وارد کشور و ترخیص شده‌اند و فرآیند واردات شیرخشک رژیمی به کشور ادامه دارد.

به گفته وی در حال حاضر کمبود شیر خشک رژیمی در کشور گزارش نشده است. این شیر خشک به صورت مداوم وارد ایران می شود. افراد می توانند سهمیه شیر خشک رژیمی خود را با نسخه پزشک از داروخانه‌ها دریافت کنند.

وی افزود: شیرخشک های رژیمی معمولا از کشورهای فرانسه، سوئیس، انگلیس، هلند و اسپانیا خریداری و وارد کشور می شوند. برای شیر خشک رژیمی ارز دولتی تخصیص داده شده است.

رئیس اداره شیر خشک سازمان غذا و دارو گفت: شیرخشک‌ها توسط داروخانه ها تهیه می شوند و معاونت های غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی هر منطقه پاسخگوی تلفنی و حضوری مردم هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها