جزئیات اجرای طرح کروکی آنلاین تصادفات در سطح کشوررئیس کل بیمه مرکزی گفت: به محض رسیدن تجهیزات به پلیس قرار بر این است که طرح کروکی آنلاین در سطح کشور اجرایی شود.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته باشگاه خبرنگاران، مجید بهزادپور گفت:در خصوص کروکی آنلاین باید گفت یک طرحی است که هماهنگ و با همکاری پلیس راهنمایی رانندگی انجام می‌شود. بخش اصلی اجرایی کار با پلیس است، اما در بحث تامین تجهیزات و طراحی نرم افزاری بیمه مرکزی کمک کرده است.

او می‌گوید: اقدام بزرگی در چند ماه گذشته انجام شده تا مشکل تامین وسایل و تجهیزات الکترونیکی که برای این طرح نیاز بود حل شود. اکنون تجهیزات خریداری و در یکی از گمرک‌ها در حال طی شدن کار‌های تشریفات قانونی است و به دست پلیس خواهد رسید.

او گفت:به محض رسیدن تجهیزات به پلیس قرار بر این است که طرح در سطح کشور اجرایی شود قبلا یک پایلوت کوچکی از طرح انجام و بسیاری از مسائل و مشکلات طرح آماده سازی شده است.

بهزادپور می‌گوید:کار کروکی آنلاین نیز به این معناست در محلی که تصادفی رخ می‌دهد پلیس راهنمایی و رانندگی مجهز به ابزاری است که می‌تواند بر روی آن کروکی را ترسیم و مشخصات را تدوین کند. همزمان اطلاعات برای مرجع پلیس و سایر مراجعه مربوطه مانند قوه قضاییه و بیمه می‌رود.

او گفت:کروکی آنلاین سرعت کار، صحت،دقت را افزایش می‌دهد و گام بزرگی است که مردم از گرفتاری‌های بعد تصادف‌ نجات دهد.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها