معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان خبر داد:

پیشرفت 35 درصدی تعریض و بهسازی محور لمزان ـ پدلمعاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان از تعریض و بهسازی محور لمزان_پدل به طول چهار کیلومتر خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «علیرضا محمدی»، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان گفت: تعریض و بهسازی پروژه محور لمزان_پدل از نیمه مرداد ماه سالجاری آغاز و تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم با برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته در مدت زمان تعیین شده به اتمام برسد.

وی در ادامه هدف از اجرای این پروژه را ارتقاء ایمنی مسیر،کاهش تصادفات جاده ای، افزایش ظرفیت عبور و مرور و دسترسی آسان کشاورزان منطقه عنوان کرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان بیان کرد: این پروژه به طول چهار کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر 31 میلیارد تومان در حال انجام است که محور فرعی تبدیل به راه اصلی خواهد شد.

محمدی افزود: تعریض و بهسازی جاده‌ها می‌تواند نقش موثری در ارتقای ایمنی داشته باشد و این اداره‌کل از هیچ تلاشی در این امر دریغ نمی‌کند.

وی ادامه داد: پروژه مذکور از سمت شهر لمزان به سمت روستای پدل در حال انجام است و شهر لمزان و روستای پدل در شهرستان بندرلنگه قرار دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها