با معرفی نفرات و تیم‌های برتر 

مسابقات کشتی جام خلیج فارس به کار خود پایان دادمسابقات کشتی جام خلیج فارس با حضور ورزشکاران رده امید و جوانان استان هرمزگان، فارس، کرمان و یزد  به کار خود پایان داد.
به گزارش صبح ساحل، مسابقات کشتی جام خلیج فارس در رده امید و جوانان در سالن کشتی شهید مجید شاهی برگزار شد و با معرفی تیم ها و نفرات برتر در اوزان مختلف به پایان رسید.
در پایان این مسابقات باشگاه شهید مجید شاهی،  (منتخب بندرعباس) با کسب ۹۳ امتیاز با مربیگری رامین خوارزمی، کوروش جلیلیان و وحید کمری بر سکوی نخست این دوره از مسابقات ایستاد.
تیم‌های کشتی شهرستان بافت با مربیگری محمد خان سالار و شهرستان جهرم با مربیگری اکبر حامدی به ترتیب با کسب ۷۲ و ۵۴ امتیاز در رده دوم و سوم قرار گرفتند.
در روز پایانی این رقابت ها، جوایز نفرات و تیم‌های برتر با حضور حسین مینا، رئیس هیات کشتی استان هرمزگان، مهدی نوبانی، شهردار بندرعباس و علیرضا بهره‌من، دبیرکل  فدراسیون ووشو اهدا شد. همچنین داوران، پیشکسوتان و مربیان برتر استان ها نیز در آیین پایانی این مسابقات مورد تجلیل قرار گرفتند. مسابقات کشتی جام خلیج فارس، با حضور ۹۵ کشتی‌گیر از شهرستان بندرعباس، حاجی آباد، لار، جهرم، کرمان، بافت و  یزد برگزار شد.
 
   مسابقات کشتی جام خلیج فارس به کار خود پایان داد
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها