محرومیت ۲جلسه‌ای رونالدو در لیگ برتر پس از ترک منچستر!اسطوره باشگاه منچستر به دلیل رفتار خشونت‌آمیز پس از بازی با اورتون ۲ جلسه محروم شد.

  

به گزارش صبح ساحل به نوشته ایسنا، کریستیانو رونالدو، مهاجم پیشین منچستر یونایتد با تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس، دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد. دلیل آن اتفاقی بوده که فصل قبل برای رونالدو رخ داد. این اتفاق برای یک هوادار جوان مبتلا به اوتیسم و ​​دیسپراکسی پس از شکست ۱-۰ منچستریونایتد مقابل اورتون در گودیسون پارک در فصل گذشته رخ داد. اتحادیه فوتبال انگلیس بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن توضیح داد که رونالدو به رفتار «نادرست و/یا خشونت‌آمیز» متهم شده است و به همین دلیل او با دو جلسه محرومیت همراه با جریمه سنگین محکوم شده است.

آنچه آن‌ها گفتند: "کریستیانو رونالدو به دلیل نقض قانون E3 اتحادیه فوتبال انگلیس به مدت دو مسابقه محروم شد، ۵۰ هزار پوند جریمه شد و در مورد رفتار آینده خود هشدار داده شد." این مهاجم اعتراف کرد که رفتار او پس از سوت پایان بازی لیگ برتر بین باشگاه منچستریونایتد و اورتون در روز شنبه ۹ آوریل ۲۰۲۲ نادرست بوده است. یک کمیسیون نظارتی مستقل دریافت که رفتار او در جلسه بعدی هم نادرست و هم خشونت آمیز بوده است. این تحریم‌ها را اعمال کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که رونالدو شب گذشته قراردادش را با منچستریونتایتد فسخ کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها