تصادف مرگبار تریلی و پراید در جاده خاش - زاهدان؛ دو فرد مصدوم و دو تن جان باختندمعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از تصادف مرگبار تریلی و پراید در محور خاش - زاهدان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «مرتضی مرادی‌پور»، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان درباره جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۲۱:۱۵ پنجشنبه شب، وقوع حادثه رانندگی در محور خاش - زاهدان به مرکز فوریت‌های امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از امدادگران مستقر در نزدیک‌ترین پایگاه‌ امداد و نجات جاده‌ای به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه در کیلومتر ۱۰۰ محور خاش - زاهدان، محدوده نوک آباد بود، گفت: با حضور امدادگران در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه تریلی با سواری پراید رخ داده و در جریان آن چهار نفر دچار حادثه شده‌اند.  

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امدادگران دو فرد مصدوم را برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به بیمارستان انتقال دادند، اظهارکرد: متاسفانه دو تن نیز در این حادثه جان خود را از دست دادند.

مرادی پور درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: علت وقوع این حادثه رانندگی ازسوی کارشناسان پلیس راه بررسی و اعلام خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها