وقوع آتش‌سوزی در نزدیکی کمپ استقرار هواداران جام جهانیرسانه‌ها از وقوع آتش‌سوزی در نزدیکی یک کمپ محل اسکان هواداران تیمهای جام جهانی ۲۰۲۲ در شهر لوسیل قطر خبر دادند.

ایسنا نوشت:  روزنامه دیلی میل و چند رسانه انگلیسی دیگر گزارش دادند، حادثه آتش‌سوزی در نزدیکی کمپ محل استقرار هواداران تیم‌های فوتبال شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهر لوسیل به وقوع پیوسته که هنوز علت اصلی آن مشخص نشده است.

بر اساس گزارش این رسانه‌ها، مقامات گفته‌اند که این آتش‌سوزی در  محل یک ساختمان در حال ساخت در شهر لوسیل رخ داده و دود ناشی از آن از شهر دوحه که فاصله چندانی با لوسیل ندارد قابل مشاهده است.

   وقوع آتش‌سوزی در نزدیکی کمپ استقرار هواداران جام جهانی

   

در نزدیکی محل وقوع این آتش‌سوزی دهکده جزیره شمالی قطیفان واقع شده است. تصاویر نشان‌ می‌دهند این دهکده متشکل از چادرهای موقت در شهر لوسیل واقع در شمال پایتخت قطر است. دولت قطر میلیاردها دلار سرمایه را پیش از شروع بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ صرف ساخت شهر لوسیل کرده است. میزان سرمایه صرف شده برای ساخت این شهر طبق برآورد نشریات انگلیسی به ارزش ۴۰ میلیارد پوند برآورد شده است. مقامات قطری اعلام کردند عوامل دفاع مدنی این کشور این آتش سوزی را کنترل کردند و کسی نیز در این حادثه مصدوم نشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها