شهردار شیراز:

تفکر بسیجی را در مدیریت شهری متجلی کنیمشهردار شیراز گفت: امروز به عنوان یک بسیجی در جایگاه خدمتگزاری به مردم باید در همه شؤون الگو بوده و تفکر بسیجی را متجلی و به منصه ظهور برسانیم.

به گزارش صبح ساحل، نشست بصیرتی (جهاد تبیین) حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز با حضور شهردار این کلانشهر، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر، جمعی از مقامات سپاه فجر فارس و فرماندهان این حوزه مقاومت برگزار شد.

شهردار شیراز در این نشست با تصریح بر بی بدیل بودن نقش بسیج گفت: باید علاوه بر قدردان بودن از بسیج و بسیجیان، قدردان امام خمینی(ره) بنیانگذار تفکر بسیج و تشکیل بسیج مستضعفین باشیم. 

محمدحسن اسدی با بیان اینکه در جایگاه شهرداری، شأن خدمتگزاری به جمعیت تقریبی دو میلیون نفری مردم شیراز را داریم، گفت: امروز به عنوان یک بسیجی در این جایگاه باید در همه شؤون الگو بوده و تفکر بسیجی را متجلی و به منصه ظهور برسانیم. 

او آینده پیش رو را درخشان ارزیابی و خاطرنشان کرد: ما برای تغییر در شهرداری و تحول در شهر تلاش می‌کنیم و ملاک ارزیابی، خدمت به مردم است.
 
مدیر ارشد شهری شیراز که در جمع فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری سخن می‌گفت، به جهاد تبیین و تشریح خدمات مدیریت شهری به‌منظور امیدآفرینی تاکید کرد.

اسدی همچنین به اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص عفاف و حجاب در شهرداری شیراز تاکید کرد. 

افسانه خواست‌خدایی عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست بصیرتی در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان از فعالیت مدیران شهرداری در حوزه‌های خدمات‌رسانی، فرهنگی و ستاد اربعین حسینی(ع) تقدیر کرد. 

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز بر ایجاد بستر فضای نقد در شهرداری شیراز تأکید و بیان کرد: مدیران باید طبق تاکید شورای اسلامی شهر خود را در معرض نقد قرار دهند و در حوزه بصیرت‌افزایی نیز تلاش کنند.

خواست‌خدایی با تصریح بر سیاست‌گذاری در مقوله عفاف و حجاب در مدیریت شهری تأکید کرد.

 آرش فرج‌زاده قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز نیز در این نشست با تشریح اقدامات درون و برون سازمانی این حوزه مقاومت گفت: برگزاری نشست های بصیرتی، اردوهای جهادی در مناطق کم برخوردار، اردوهای رزمی و آموزشی، اشتغال زایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در مناسبت‌های ملی و مذهبی از جمله اقدامات حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز است‌.

بنابراین گزارش، قاسم علی پور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس به تشریح پشت پرده اتفاقات اخیر در کشور پرداخت.

امیر جاهدی، جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در ستاد تخصصی اقشار بسیج نیز بر اعلام آمادگی همه ظرفیت‌های جامعه متخصصین بسیج در مجموعه اقشار ۲۰ گانه بر ارتقای مجموعه مدیریت شهری تأکید کرد. 

شهرام قاسمی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس نیز در این جلسه گزارشی از ارتباطات دو مجموعه ارائه کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها