مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز منصوب شدشهردار شیراز طی حکمی مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری این کلانشهر را منصوب کرد.

به گزارش صبح ساحل، «محمدحسن اسدی»، شهردار شیراز طی حکمی نادر ترکمانی‌نژاد را به‌عنوان مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز منصوب کرد. شهردار شیراز در حکم نادر ترکمانی‌نژاد تصریح کره: با توجه به تعهد و تخصص جناب‌عالی به‌موجب این ابلاغ به‌ این سمت تعیین و منصوب می‌شوید.

در بخشی از حکم شهردار شیراز بر  بهره‌گیری از توان نیروهای موجود و رعایت قوانین و مقررات و مدنظر قرار دادن مصالح عمومی و صرفه و صلاح شهرداری، اجرای دقیق آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها و ضوابط مربوطه، ثبت اراضی و املاک متعلق به شهرداری در دفاتر رسمی ثبت املاک و تثبیت مالکیت شهرداری بر کلیه املاک و مستحدثات متعلق به شهرداری برابر مقررات، نظارت بر پرونده‌های تملکی انجام شده از لحاظ صحت عملیات واگذاری معوض و تعیین وضعیت دقیق املاک تخصیص یافته به‌عنوان معوض و برنامه‌ریزی جهت تفکیک اراضی متعلق به مالکین اشخاص حقیقی و حقوقی تاکید شده است. 

 شهردار کلانشهر شیراز  همچنین بر خرید، فروش، اجاره و استیجاره املاک و مستغلات موردنیاز طرح‌های توسعه شهری مرتبط با ماموریت‌های قانونی شهرداری با لحاظ کلیه حقوق مادی و معنوی املاک یادشده در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه، حفاظت، تعمیر و نگهداری املاک شهرداری و به‌طور کلی مدیریت املاک در اختیار شهرداری، انجام معاملات، دادوستد و انعقاد قراردادهایی لازم در ارتباط با موضوع فعالیت‌های شهرداری در چارچوب وظایف و قوانین و مقررات را از دیگر وظایف محوله به ترکمانی‌نژاد ذکر کرده است.

 نادر ترکمانی نژاد مدیر حقوقی شهرداری منطقه ده شیراز بود که به سمت مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز منصوب شد. 

گفتی است، پیش از این «غلامعباس کاظمی»، مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها