امکان ثبت‌نام با تاخیر برای داوطلبان دکتری ۱۴۰۲ فراهم شدامکان ثبت‌نام با تاخیر برای داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۲ فراهم شد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۲ برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که در زمان مقرر(از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ تا ۱۴۰۱/۰۹/۰۳) در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

ثبت نام با تاخیر برای این دسته از داوطلبان از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ آغاز می‌شود و روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ به پایان می‌رسد. این داوطلبان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ که از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده است، از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش(www.sanjesh.org) در این آزمون ثبت‌نام کنند.

قابل توجه است که این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود. همچنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند، امکان ویرایش اطلاعات را نخواهند داشت.

آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۲ در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها