برگزاری دوره مدرسی بین المللی غواصان در جزیره کیش دوره مدرسی بین المللی غواصان تک و ۲ ستاره با حضور ۱۳ نفر از سراسر کشور در جزیره کیش برگزار شد.

     

به گزارش صبح ساحل، رییس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش روز جمعه اظهار کرد: هم اکنون این جزیره به پایگاه غواصی ایران تبدیل شده و بیش از ۹۰ درصد دوره های غواصی سطوح مختلف مربیگری و مدرسی را میزبانی می کند.

عزیز الله فرضی پور افزود: در طول سال ۷۰۰ نفر در دوره های آموزشی خود در بخش های مختلف را جزیره کیش سپری می کنند.
وی اضافه کرد: با توجه مذاکرات رییس فدراسیون نجات غریق با وزیر ورزش و جوانان در خصوص انتقال کمیته غواصی به جزیره انتظار می رود پس از این اقدام شاهد سهولت در انجام فرایندهای آموزش از جمله ثبت نام، صدور کارت و برگزاری دوره ها باشیم.
وی گفت: همچنین برگزاری دوره های غواصی به صورت پایلوت، میزبانی از مسابقات ملی و بین المللی و همایش ها و سمینارهای و کنگره های این رشته ورزشی نیز از دیگر اولویت های فدراسیون در این جزیره است.
۴رضی پور در خصوص برگزاری آخرین دوره آموزشی اظهار کرد: ۱۳ غواص تک و ۲ ستاره کشور حاضر در این دوره از استان های قزوین، کرمان، خوزستان، تهران، آذربایجان غربی، کیش، فارس و اصفهان شرکت کرده اند.
وی گفت: این غواصان با توسط امیر حسین فروغ و سهیل سادات حسینی مدرسان بین المللی فدراسیون نجات غریق و غواصی در بخش های امداد و نجات در دریایی و استخر، علوم دریا آموزش دیدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها