زمان برگزاری بازی استقلال و تراکتور اعلام شدناظر داوری مصاف دو تیم استقلال و تراکتور می‌گوید در صورت مساعد بودن شرایط جوی، دیدار این دو تیم، روز جمعه برگزار خواهد شد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، مسعود مرادی، ناظر داوری مصاف استقلال و تراکتور در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، در خصوص برگزار نشدن این مسابقه به علت مساعد نبودن شرایط جوی اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی، وقتی زمین شدیم، غافلگیر شدیم. زمین مسابقه پوشیده از برف بود. شب گذشته (چهارشنبه) روی زمین مسابقه کاور گذاشته شده بود اما امروز شرایط برگزاری مسابقه روی این زمین وجود نداشت.

او ادامه داد: زمان زیادی صرف می‌شود تا کاور جمع شود. ما با داور مسابقه صحبت کردیم و نظردهنده نهایی برای برگزاری بازی، داور است و در نهایت با نظر داور و نماینده فدراسیون، بازی با ۲۴ ساعت در صورت فراهم بودن شرایط، برگزار می‌شود.

مرادی در پایان گفت: با توجه به آماری که از اداره هواشناسی گرفته شده است، شرایط جوی در روز آینده مناسب است. چند ساعتی زمان می‌برد تا کاورها و برف‌ها جمع شوند و زمین برای بازی خط‌کشی شود. اگر اتفاق خاصی از نظر شرایط جوی رخ ندهد و شرایط مناسب باشد، این بازی روز آینده برگزار می‌شود. امیدوارم این بازی برگزار شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها