بیش از ۲۵۰۰ ایثارگر در اولویت حج تمتع قرار دارندمعاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از پنج هزار سهمیه حج تمتع ایثارگران برای امسال ۲ هزار و ۶۷۴ نفر در اولویت هستند که شامل افرادی می‌شود که در سال ۹۹ هزینه سفر حج را پرداخت کرده‌اند و به خاطر کرونا از این سفر بازمانده‌اند.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، «سیدمحمدصادق هاشمی»، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین نشست حج تمتع و کاروان سال ۱۴۰۲ ویژه ایثارگران، ضمن قدردانی از سازمان حج و زیارت برای همکاری این سازمان با بنیاد شهید و اختصاص سهمیه جهت اعزام خانواده‌های شاهد و ایثارگر به حج تمتع، گفت: با توجه به کهولت سن والدین معزز شهدا و جانبازان، ضرورت دارد تا سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش یابد.

وی افزود: از پنج هزار سهمیه حج تمتع در سال‌جاری تعداد دو هزار و ۶۷۴ نفر در اولویت هستند که شامل افرادی می‌شود که در سال ۹۹ هزینه سفر حج را پرداخت کرده‌اند و به خاطر کرونا از این سفر بازمانده‌اند.

«سید صادق حسینی»، رئیس سازمان حج و زیارت نیز در این نشست نیز ضمن تشکر از همکاری، سرعت و دقت بنیاد شهید و امور ایثارگران در فرایند حج سال گذشته درباره محدودیت‌های حج گفت: محدودیت‌های سنی برداشته شده و درباره محدودیت واکسن، عربستان هنوز به ایران در این‌باره اعلامی نداشته است.

در این نشست که «سیدمستجاد حسینی»، مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت، مسائلی پیرامون اعزام کاروان ویژه جانبازان، تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، مدت سفر حج، مابه‌التفاوت هزینه سفر برای افرادی که در سال ۱۳۹۹ ثبت‌نام داشته‌اند و افرادی که در سال ۱۳۹۹ سهمیه دریافت کرده‌اند و اکنون در قید حیات نیستند، بحث و تبادل نظر شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها