با حضور رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور:

از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال دانش آموزی کشور رونمائی شدمدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از رونمائی پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال قهرمانی مدارس متوسطه دوم کشور در محل برگزاری جلسه مدیران کل استان‌های کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

   
به گزارش صبح ساحل، محمد قویدل در حاشیه رونمائی از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال قهرمانی مدارس متوسطه دوم کشور، گفت: ورزش دانش آموزی به دنبال ترویج سبک زندگی فعال و پویا برای نسل آینده کشور، ارتقاء سلامت جسمی و روحی شهروندان فردای جامعه، غنی سازی اوقات فراغت، کشف استعداد ها و به فعلیت رسیدن توانائی های دانش آموزان و همچنین پرداختن به ابعاد تربیتی دانش آموزان است.
وی افزود: پوستر این جشنواره با حضور مسئولان کشوری و مدیران کل استان های کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش در محل اردوگاه باهنر تهران رونمائی شد.

   

از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال دانش آموزی کشور رونمائی شد


به گفته قویدل، سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی فوتسال و دو ومیدانی پسران و سی و سومین دوره مسابقات دختران به نام یادواره شهدای مدارس زینبیه و ثارالله میانه و همچنین ۱۷۶ شهید دانش آموزی استان هرمزگان به میزبانی استان از ۹ الی ۲۳ بهمن در شهر بندرعباس با حضور قریب به دو هزار نفر از دانش آموزان، مربیان، سرپرستان، داوران، ناظران و عوامل اجرائی برگزار خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: در دو رشته دو ومیدانی و فوتسال که به میزبانی هرمزگان برگزار خواهد شد، قریب به ۷۲۰ دانش آموز پسر و همچنین ۷۸۰ دانش آموز دختر حضور خواهند داشت.
سرپرست  مسابقات ورزشی فوتسال و دو ومیدانی بیان داشت: با مساعدت استاندار هرمزگان به عنوان مسئول برگزاری مسابقات در استان و همچنین همراهی و همکاری همه دستگاه ها و نهادهای مرتبط و نیز تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی،  میزبان خوبی برای آینده سازان کشور باشیم.

   

از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال دانش آموزی کشور رونمائی شد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها