مهلت هفت روزه اتصال سامانه گمرک هرمزگان به سامانه جامع انبار‌هارئیس کل دادگستری هرمزگان برای اتصال سامانه Epl گمرک (پنجره واحد تجارت فرامرزی) به سامانه جامع انبار‌ها و سامانه جامع تجارت، مهلت هفت روزه تعیین کرد.

   
به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی در بازدید از بندر شهید رجایی بندرعباس با هدف نظارت بر انبارگردانی در محوطه‌ها و ترمینال‌های این بندر و بررسی موضوع اصلاح فرآیند‌های جاری در بندر و گمرگ شهید رجایی، دستورات لازم را به مسئولان مربوطه صادر کرد.

وی همچنین با حضور در همایش آموزشی-توجیهی مسئولان شرکت ها، ترمینال داران و کاربران ۱۳۲ انبار بندر شهید رجایی که اخیراً به سامانه جامع انبار‌ها پیوسته اند، بر لزوم تسریع در پیش بینی و تهیه ساز و کار‌های جدید به منظور اصلاح فرآیند تجارت و همچنین ارتقاء و افزایش سامانه‌های مشترک بین ادارات بنادر و دریانوردی، گمرک و صمت تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به راه اندازی سامانه Epl گمرک (پنجره واحد تجارت فرامرزی) به منظور ترخیص کالا در بستر وب، با تعیین ضرب الاجل از مسئولان گمرک خواست ظرف هفت روز نسبت به اتصال این سامانه به سامانه جامع انبار‌ها و سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها