حدنگاری بیش از ۳ هزار هکتار از اراضی حریم شهر رودانرئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور سند حدنگاری بیش از ۳ هزار هکتار از اراضی حریم شهر رودان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی گفت: با پیگیری دادستان عمومی و انقلاب رودان، سند حدنگاری بیش از ۳ هزار هکتار از اراضی حریم این شهرستان در ضلع شمالی جاده کهنوج_ بندرعباس صادر شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان هدف از صدور سند حدنگاری اراضی حریم شهر رودان را اعمال حاکمیت بهتر به منظور جلوگیری از هرگونه زمین خواری و سوء استفاده از طریق تصرف غیرقانونی و دست اندازی به اراضی دولتی برشمرد.

وی تصریح کرد: سند حدنگاری اراضی حریم شهر رودان به مساحت ۳۰ میلیون و ۲۵۵ هزار و ششصد و یک مترمربع به نام دولت با نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن، بر اساس ماده ۴ قانون جامع حدنگار (کاداستر) توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان در یک برگ صادر شده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان با قدردانی از همکاری و تعامل سازنده استانداری هرمزگان و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با دستگاه قضایی برای صدور اسناد کاداستری اراضی ملی و دولتی، تأکید کرد: خوشبختانه در نتیجه هم افزایی و همکاری میان قوای مجریه و قضاییه در استان برای صدور اسناد حدنگاری اراضی، کار بزرگی صورت گرفته و این اقدامات، تأثیر بسزایی در ایجاد شفافیت و کاهش تخلفات، دعاوی و پرونده‌های قضایی مرتبط با این حوزه داشته است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها