فوتبال پیشکسوتان هرمزگان

هما میناب بر سکوی قهرمانی ایستادمسابقات فوتبال پیشکسوتان استان هرمزگان با حضور ۱۰ تیم در جریان بود با قهرمانی تیم پیشکسوتان هما میناب به پایان رسید.

 


به گزارش صبح ساحل ، دراین دوره از رقابت ها که با تلاش هیات استان و کمیته پیشکسوتان متشکل از محمد جمالی ریئس کمیته و علی زاهدی آغاز شده بود ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی به مصاف هم رفتند که پس از پایان پیکار های مرحله گروهی چهار تیم هما میناب و استقلال بیکا رودان از گروه نخست و خلیج فارس و رودان از گروه دوم موفق شدند  با کسب امتیاز های لازم به نیمه نهایی صعود کنند.
در این مرحله تیم های هما میناب و رودان با غلبه بر حریفان جواز حضور در دیدار نهایی رابه دست آورند. دردیدار نهایی که در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد بسیار تیم هما میناب با گل های عبدالرسول کمال پور و حسن جعفری حریف خود ا شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر برد.
در مراسم اختتامیه که با حضور اصغر معماری دبیر هیات فوتبال استان، محمد جمالی مسئول کمیته پیشکسوتان،  محمد رضایی مسئول کمیته اجرایی مسابقات واعضای آن محمد رسول مرادی مسئول اداری، پرویز دهقانی مسئول کمیته انضباطی و چند تن از پیشکسوتان فوتبال رودان ،  میناب وقشم برگزار شد به تیم های برتر مدال و جام قهرمانی اهدا شد.
در این مسابقات تیم خلیج فارس به عنوان تیم اخلاق معرفی شد و عبدالرسول کمال پور با ۹ گل  زده آقای گلی   را از آن خود کرد.
داوران بازی فینال امیر سیف لاری ، مهدی ایسنی زاده،  علی عماری و ابراهیم فیروزی بودند.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها