کشف 99 کیلو تریاک جاسازی شده در کوله پشتی در ایستگاه بازرسی فاریاب رودانجانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان از کشف 99 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک جاسازی شده در کوله پشتی 4 عابر پیاده در محور های فرعی و کوهستانی ایستگاه بازرسی فاریاب خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «مهرداد مشوق»، جانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان امروز گفت: مأموران انتظامی مستقر در  ایستگاه بازرسی فاریاب شهرستان رودان در ادامه طرح مقابله  با عاملان قاچاق و توزیع مواد مخدر، ، شب گذشته حین گشت زنی در محورهای خاکی  و کوهستانی اطراف ایستگاه به 4 نفر عابر پیاده که در تاریکی شب در حال تردد بودند مشکوک شده و به آنان دستور توقف دادند. 

وی افزود: متهمان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده  با توجه به تاریکی شب و با  رها کرن کوله پشتی های خود از محل متواری شدند  که در بازرسی و پاکسازی از مسیر تردد آنان 8 کوله پشتی حاوی 99 کیلومواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط شد . 

جانشین فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه تلاش ماموران برای دستگیری متهمان متواری ادامه دارد،  اظهار داشت: برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها